cereuses همکاری مسابقه برگزاری نمایشگاه

cereuses: همکاری مسابقه برگزاری نمایشگاه زمین پاک نمایشگاه خارگ

گت بلاگز وب‌گردی وقتی بازیگر هالیوود می خواهد ترامپ را ترور کند!

«جانی دپ» بازیگر مشهور هالیوود در یک مراسم سینمایی راجع به کشتن «دونالد ترامپ» مدیر جمهور آمریکا حرف زد.

وقتی بازیگر هالیوود می خواهد ترامپ را ترور کند!

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، «‌گاردین» نوشت: «جانی دپ» بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی که در یک فستیوال سینمایی شرکت کرده بود، حین حرف زدن راجع به فیلم «افسارگسیخته» (۲۰۰۴)، رو به جمعیت راجع به «ترامپ» گفت: به نظر من، او به کمک نیاز دارد و جاهای تاریکِ تاریکِ فوق‌العاده‌ای است که او برود. این فقط یک پرسش است ـ من تلاش ندارم چیزی را القا کنم. با این حال، این‌ها قرار است در رسانه‌ها منتشر شود. خیلی بد می‌شود. خوشحالم که همه شما در آن هستید.

«جانی دپ» سپس پرسید: آخرین باری که یک بازیگر مدیر جمهوری را ترور کرد، کی بود؟

او با گفتن این جمله، به ترور «آبراهام لینکلن» در سال ۱۸۶۵ به دست «جان ویلکز» که از بازیگران مشهور آمریکایی بود اشاره کرد و ادامه داد: من می‌خواهم اعلام صلاحیت کنم، من بازیگر نیستم. جهت امرار معاش، دروغ می‌گویم. با این حال، وقت زیادی گذشته و شاید الان وقتش باشد.

وقتی بازیگر هالیوود می خواهد ترامپ را ترور کند!

«جانی دپ» بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی است که تاکنون سه‌بار جهت فیلم‌های «سوئینی تاد»، «در جست‌وجوی سرزمین رویایی» و «دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه» نامزد جایزه اسکار شده است هست. او جهت فیلم «سوئینی تاد» جایزه «گلدن گلوب» عالی ترین بازیگری را دریافت کرد. فیلم‌های او تاکنون بیش از سه میلیارد و ۱۰۰ میلیون دلار در آمریکا و بیش از هفت میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار در دنیا فروش داشته‌اند.

«ادوارد دست‌قیچی»، «اسلیپی هالو»، «چارلی و کارخانه شکلات‌سازی»، مجموعه فیلم‌های «دزدان دریایی کارائیب»، «سوئینی تاد: آرایشگر شیطانی خیابان فلیت»، «آلیس در سرزمین عجایب»، «رنگو»، «سایه‌های سیاه»، «اد وود»، «دنی براسکو»، «ترس و نفرت در لاس‌وگاس»، «کوکائین»، «دونالد ترامپ: هنر معامله»، «هزارتو» و «دشمنان مردم» از جمله فیلم‌های این بازیگر ۵۴ ساله هالیوودی هستند.

منبع:ایسنا

انتهای پیام/

«جانی دپ» بازیگر مشهور هالیوود در یک مراسم سینمایی راجع به کشتن «دونالد ترامپ» مدیر جمهور آمریکا حرف زد.

واژه های کلیدی: بازیگر | دریایی | بازیگری | آمریکایی | دونالد ترامپ | دزدان دریایی | بازیگران مشهور | آلیس در سرزمین عجایب

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog