cereuses همکاری مسابقه برگزاری نمایشگاه

cereuses: همکاری مسابقه برگزاری نمایشگاه زمین پاک نمایشگاه خارگ

گت بلاگز علمی پزشکی برپایی بیمارستان صحرایی در حرم مطهر امام خمینی(ره) ، تمهیدات خاص اورژانس در مراسم ارتحال

سرپرست اورژانس کشور ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی گفت: ۳۶۰ تکنسین فوریت‌های پزشکی در مراسم ارتحال امام (ره) حضو

برپایی بیمارستان صحرایی در حرم مطهر امام خمینی(ره) ، تمهیدات خاص اورژانس در مراسم ارتحال

پیرحسین کولیوند سرپرست اورژانس کشور در گفت و گو با خبرنگار خبرنگار حوزه بهداشت و درمانگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ اظهار کرد: مراسم سالروز ارتحال امام خمینی (ره) به وسیله شرکت اورژانس پوشش داده می شود.
وی با بیان اینکه در پوشش این مراسم یک بیمارستان صحرایی ۱۰۰ متری در ضلع شمالی حرم مطهر برپا می شود، افزود: در این بیمارستان سه اتاق دکتر و یک داروخانه و یک اتاق تحت نظر پزشکان آقا و یک اتاق نیز تحت نظر پزشکان زن وجود دارد.

عبارات مهم : ایران
سرپرست شرکت اورژانس کشور عنوان کرد: یک اتاق ستاد فرماندهی ۲۵ نفره ایجاد و یک چادر ۵۰ نفره در ضلع شرقی حرم مطهر برپا می شود.

وی با بیان اینکه در ضلع شمالی حرم نیز یک چادر ۵۰ نفره برپا می شود، گفت: و در ضلع جنوبی حرم مطهر نیز یک چادر ۵۰ نفره برپا می شود، همچنین یک چادر ۸۰ نفره نیز در عوارضی پایتخت کشور عزیزمان ایران – قم برپا می شود.

وی افزود: ۱۵۳ دستگاه آمبولانس که ۵۳ دستگاه آمبولانس از پایتخت کشور عزیزمان ایران و ۱۰۰ دستگاه آمبولانس از شهرستان ها اعزام می شوند که آمبولانس های شهرستان ها در محل عوارضی پایتخت کشور عزیزمان ایران قم مستقر می شوند.

کولیوند با بیان اینکه شش دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۱۲ دستگاه موتورلانس و هشت خودروی فرماندهی این مراسم را پوشش می دهند، تصریح کرد: همچنین ۳۶۰ نفر تکنسین فوریت های پزشکی که ۱۶۰ نفر از پایتخت کشور عزیزمان ایران و ۲۰۰ نفر از شهرستان ها حضور پیدا می کنند، این مراسم را پوشش می دهند.
سرپرست شرکت اورژانس کشور یادآور شد: در پوشش این مراسم، بالگرد اورژانس نیز در حالت آماده باش قرار دارد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | دستگاه | اورژانس | آمبولانس | آمبولانس | سرپرست اورژانس کشور | اورژانس | اورژانس هوایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog